Články k fotogalerii 2015 -2016

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3339x | Upraveno: 3.8.2017 | Upravil: Administrátor
Do naší ZŠ a MŠ přijelo opět se svou výpravou za poznáním divadlo "Letadlo".

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3297x | Zatím neupraveno
Také výlet do ZOO Praha byl dárkem od firmy Designstav.

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3227x | Upraveno: 3.8.2017 | Upravil: Administrátor
Netradiční výlet na začátek školního roku pro nás připravila firma Designstav Karlovy Vary. V dinoparku se nám moc líbilo.

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3341x | Upraveno: 3.8.2017 | Upravil: Administrátor
Ve středu 7.10. besedoval ve škole s žáky doktor Špilar o historii Petrohradu.

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3023x | Upraveno: 3.8.2017 | Upravil: Administrátor
Den jazyků jsme si připomněli v naší škole představením některých zemí, kde se mluví česky, romsky, anglicky, italsky a řecky.

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3069x | Zatím neupraveno
V pátek 13.11. potěšily děti z naší školy seniory na společenské akci na sále u Borise svým vystoupením.

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3464x | Zatím neupraveno
Zdobíme třídu a chodby podzimními motivy a přírodninami

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3000x | Zatím neupraveno
Pečeme perníčky ke zdobení u rozsvěcení adventního stromu.

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3468x | Zatím neupraveno
Tradiční rozsvěcení vánočního stromu proběhlo na návsi v Petrohradě. Pro přítomné byly přichystány tvořivé dílničky, prodej výrobků, vystoupení dětí.

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3119x | Zatím neupraveno
Děti ze školky a školy přijaly pozvání do Psychiatrické léčebny Petrohrad na Vánoční besídku.

Celkem: 37 článků