Novinky ze školy

Vloženo: 24.11.2022 | Zobrazeno: 16x
Vážení rodiče, zveme Vás na Vánoční besídku, která se uskuteční 20.12.22 od 16:00 hodin v Hostinci u Borise na návsi v Petrohradě. Těšit se můžete na vystoupení dětí, tvořivé dílničky a příjemné posezení. Pro občerstvení rádi uvítáme vámi utvořené cukroví či jiné chuťovky.

Vloženo: 21.11.2022 | Zobrazeno: 12x
Spolek VEEV z. s. Vás srdečně zve na Vánoční dílničky pro dětičky, dědečky i babičky. Dne 10.12.22 od 14:00 h. v domečku PL Petrohrad.

Vloženo: 2.11.2022 | Autor: Denisa Holečková | Zobrazeno: 47x

Vloženo: 13.9.2022 | Autor: Denisa Holečková | Zobrazeno: 80x

Celkem: 5 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.