uzavření školy o jarních prázdninách
31.1.2019

Ředitelka ZŠ a MŠ Petrohrad oznamuje, že mateřská škola i školní družina bude v době jarních prázdnin uzavřena v době od 11.2. do 17.2.2019 z technických důvodů. Možnost péče o děti v jiném zařízení - např. v dětské skupině (http://www.dsmpsv.cz)

Zdravíkov a Semtamovice

Zdravíkov (Velikost: neznámá)

ruka (Velikost: neznámá)

Zdravíkov a Semtamovice (Velikost: neznámá)

Školní maily

Nahrávám data...

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1720x
Ve čtvrtek 12. května se sešlo několik rodin ve škole v Petrohradě, aby společně oslavily Den rodiny. Cílem tohoto zábavného odpoledne bylo prohlubovat v rodinách vzájemnou péči a pomoc, ohleduplnost, lásku, radost, spolupráci a komunikaci. Rodiny se za pomoci barevných srdíček rozdělily do pěti skupin, vyslechly si organizační pravidla hry a mohlo se začít.

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1708x
Letošní oslava dne dětí proběhla u nás ve škole zcela netradičně. Žádné soutěže dětí, ale přijeli za námi profesionální hasiči z Podbořan a ze Žatce. Přijeli také zdravotníci se svou sanitkou.

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1663x
Naše škola díky Recyklohraní přispěla k ochraně životního prostředí. Loni naši žáci odevzdali k recyklaci 1 televizi, 4 monitory a 62,00 kg drobného elektra.

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1629x
V pátek 24.6.2016 se žáci a děti naší školy vypravili na školní výlet do West Parku Plzeň. Moc jsme se těšili, jen jsme měli obavy z rozmarů počasí – teplota přesahovala 30 stupňů Celsia. Protože se West Park nachází v přírodním prostředí na okraji Plzně, přežili jsme tyto vysoké teploty bez větších potíží.

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1640x
Oznámení školy

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1748x
Školní jídelna v Základní škole a mateřské škole v Černčicích u Petrohradu na Podbořansku postoupila do celostátního finále soutěže o nejlepší školní oběd.

Celkem: 6 článků