Články 2022-2023

Vloženo: 11.11.2022 | Autor: Denisa Holečková | Zobrazeno: 13x
Dne 24.11.2022 bude ve škole probíhat Vánoční focení. Od 10:00 hodin. 3 fotografie na jeden záběr 300 Kč. Prosíme o vyplnění závazné přihlášky (kterou dostaly děti či rodiče v papírové formě.)

Vloženo: 5.10.2022 | Autor: Denisa Holečková | Zobrazeno: 20x
Jak jsme oslavili mezinárodní den zvířat?

Vloženo: 5.10.2022 | Autor: Denisa Holečková | Zobrazeno: 34x
Díky firmě Logit jsme získali novou prolézačku. Podívejte se, jak se nám líbí...

Celkem: 3 články

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.