Články 2021/2022

Vloženo: 8.4.2022 | Autor: Denisa Holečková | Zobrazeno: 21x
Tento týden byl ve znamení knih. Do tematického týdne byla zapojena úplně celá škola. V úvodu týdne již každý věděl, na jakém tématu bude pracovat.

Vloženo: 7.3.2022 | Autor: Denisa Holečková | Zobrazeno: 55x
Článek z webu e-žatecko o aktuálním dění v ZŠ a MŠ Petrohrad.

Vloženo: 21.2.2022 | Autor: Denisa Holečková | Zobrazeno: 38x
Článek z webu e-žatecko o nevšedním zážitku dětí ze ZŠ a MŠ Petrohrad.

Vloženo: 12.1.2022 | Autor: Denisa Holečková | Zobrazeno: 67x
Odsouzené ženy z Drahonic si krátí čas za mřížemi šitím a pletením pro děti.

Celkem: 4 články

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.