Novinky ze školy

Vloženo: 10.8.2021 | Zobrazeno: 80288x | Upraveno: 13.1.2022 | Upravil: Denisa Holečková

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 19. 11. 2021 k testování dětí v přípravných třídách, žáků v základních školách, středních školách a konzervatořích stanovuje následující:

• Preventivní testování žáků ve škole bude plošně pokračovat i po 29. listopadu 2021. Další testování se tedy provede 6. prosince 2021 a pak následně každé pondělí. V této chvíli není určeno konkrétní datum konce testování. Pokud nebude prvním vyučovacím dnem v týdnu pondělí, provede se preventivní testování první vyučovací den v týdnu.

• Pravidla pro testování zůstávají stále stejná, nadále se testování týká pouze základní školy.

Jedinou změnou je přesun režimu testování zaměstnanců škol již od 22. 11. pod obecný režim.

PDF souborTestování - informace pro rodiče (Velikost: 141.27 kB)

DokumentVolební listina (Velikost: 14.02 kB)

PDF souborVolby členů do školské rady (Velikost: 91.02 kB)

PDF souborManuál - testování ve škole (Velikost: 158.99 kB)

PDF souborNávod k registraci PCR testu (Velikost: 513.1 kB)

Nová telefonní čísla

Ředitelna 722 927 408

Školní jídelna 725 514 842

MŠ 602 386 441

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.