Spolupráce s jinými subjekty

Vloženo: 21.2.2020 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1132x | Upraveno: 14.4.2020 | Upravil: Eliška Hubalíková

Škola se snaží navazovat spolupráci s organizacemi jejichž činnost pomáhá rozvíjet občanské povědomí žáků v různých oblastech života. Spolupracujeme se/s:

• Zřizovatelem
  • Psychiatrickou léčebnou Petrohrad (div. představení, kulturní vystoupení)
  • Základní školou Kryry a Základními školami Podbořany (návštěva a konzultace o přecházejících žácích)
  • Městskou knihovnou Podbořany
  • Rodiči žáků

Rodiče dostávají informace o výsledcích vzdělávání prostřednictvím žákovských knížek, na třídních schůzkách, konzultačních dnech, případně osobně či telefonicky dle přání rodičů (zák. zástupců). Školu mohou rodiče žáků navštívit kdykoliv po vzájemné dohodě s vyučujícím.

V případě integrovaných žáků se specifickými poruchami škola spolupracuje se Speciálně pedagogickým centrem Žatec, PPP Rakovník.

O dění ve škole dává škola vědět na těchto webových stránkách, naExterní odkazfacebooku a v měsíčníku Externí odkazLunaria.