Zahájení školního roku 1.9.2015

Vloženo: 3.8.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 2637x | Zatím neupraveno
Prázdniny definitivně skončily a opět začala škola. Dnes v 8 hodin ráno to bylo vidět na nádvoří naší školy.

Budova byla ještě zahalena lešením a ochrannými sítěmi, ale sluníčko hřálo jako by nám chtělo vylepšit náladu a zahnat chmury z nedodržení termínu zateplení školy. Jak škola již dnes měla vypadat, jsme viděli na dortu od paní starostky. Rodiče s dětmi se krásně seřadili na nádvoří školy (všichni mají pochvalu) a tak jsme školní rok zahájili tam. Přišlo 26 žáků z 28 se svými rodiči a 9 dětí z mateřské školy. Po úvodním slovu ředitelky školy se nám představili naši prvňáčci – bylo jich 9. Pro vzpomínku na svůj první školní den si odnesli knihu a pamětní list. Všechny přítomné také přivítala starostka a místostarosta obce. Děti a žáčci se rozešli do svých tříd, které pro ně připravily jejich paní učitelky. O to, aby se všichni cítili ve škole dobře se také nemalou měrou zasloužily i provozní zaměstnankyně školy a paní vychovatelka. Přejme si klidný a pohodový školní rok.